
IV LO liderem programu Komórkomania
- 2026-05-08 17:40
Fundacja DKMS wyróżniÅ‚a IV Liceum OgólnoksztaÅ‚cÄ…ce z OddziaÅ‚ami DwujÄ™zycznymi im. dra Tytusa ChaÅ‚ubiÅ„skiego w Radomiu podczas gali z okazji 10-lecia programu Komórkomania.
SzkoÅ‚a zostaÅ‚a doceniona za wyjÄ…tkowe zaangażowanie w promocjÄ™ idei dawstwa szpiku. W trakcie jednej akcji rejestracyjnej do bazy potencjalnych dawców dołączyÅ‚o aż 238 osób, co uczyniÅ‚o IV LO liderem programu.
Nagrody otrzymaÅ‚y dyrektor szkoÅ‚y pani Ewa KoÅ›cielniak-Walewska i pani Agnieszka Kozakiewicz – koordynatorka akcji.


